HAKKIMIZDA


             Dünya bebek giyim sektöründe, ürün ihtiyacının büyük bir bölümü Bursa merkezli tekstil firmaları tarafından karşılanmaktadır. Binlerce çeşit ürün mağazalarda bulunabilmesine rağmen mağazalar toptan satış yaptığı için paket ürünler son kullanıcaya hitap etmemekte.


         Çillim A.Ş., dünya bebek giyim sektörünün merkezlerinden biri olan Bursa Vişne Caddesinde 20 yıllık bir üretici geçmişine sahiptir. Firmamız yurtdışı satış merkezli bir çalışma sistemine sahipken iç pazarda perakendeye hitap etmek üzere www.cillim.com iştirakine karar vermiştir.


          Misyon olarak; son kullanıcıyı yani bebeklerimizi her çağında rahat ettirmek için kaliteli kumaşlardan üretilmiş seçkin tekstil firmalarının ürünlerini, nerdeyse toptan fiyatına müşteriye ulaştırmayı hedeflemiştir. Firmamız çok uygun fiyatlarının yanında ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemeyi, müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.


          20 yıllık bebek giyim sektörü tecrübesiyle Çillim, tekstil şehri Bursa'da kurularak tüm Türkiye'ye hizmet vermek için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


www.cillim.com

[email protected]