ALT AÇMA-KUNDAK

Bebekler doğdukları andan itibaren sık sık altlarının değiştirilmesine ihtiyaç duyarlar. Bebeğinizin ihtiyacına ve sizin tarzınıza uyum sağlayacak olan alt açma setlerini aksesuar kategorisi üzerinden temin edebilirsiniz. Birbirinden farklı modellerin sunulduğu sayfada gittiğiniz her yere götürebileceğiniz alt açma setleri ile bebeğinizin altını kolayca değiştirebilirsiniz.

Evden dışarı çıktığınızda hijyen ve sağlık açısından temizlik sağlanabilmesi için alt açma bezleri imdadınıza koşar. Bebeğinizin altını değiştirirken hem etrafı kirletmesini önleyebilir, hem de temiz bir bez üzerinde rahatlıkla altını değiştirmiş olursunuz. İnce ve hafif olmaları sebebiyle taşımakta zorlanmayacağınız, bebek bakım çantalarında kolaylıkla taşıyabileceğiniz alt açma bezlerinden, sizlere sunduğumuz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede sorunsuz bir şekilde yıkabilirsiniz. Alt açma ürünlerinin bir çok avantajı olup, gezmeye gittiğinizde ya da arabada bebeğinizi yatıracağınız yerin hijyenik olması gerekir. Bu gibi durumlarda alt açma bezleri sayesinde bebeğiniz için hijyenik bir ortam oluşturmanız mümkün. Bebeğinizin kıyafetine leke bulaşmaması için alt açma bezleri imdada yetişir. Bebeğinizin altını değiştirirkenki konforu alt açma bezi sayesinde bebeğinizde hissedeceksiniz. Doğal pamuk ipliğinden üretilen alt açma bezleri terletmez. Tüm ürünlerimizdeki gibi antialerjik olup, bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Böylece bebeğinizin altını değiştirirken hem bebeğiniz hem siz huzurlu olursunuz. Alt değiştirme minderlerinin bazılarında ayrıca yastık bulunuyor. Böylece bebeğinizin altını değiştirirken kafasına destek koyabilirsiniz. Ayı figürlü, yavru dino, limon şekilli gibi renkli figürlerden oluşan alt açma minderleri sayesinde bebeğinizin alt değiştirme süreci içinde sıkılmamasını ve sevmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklerin gelişiminde önemli bir rolü olan bebek kundaklarını da bulabileceğiniz sayfamızda, mavi, pembe, ekru gibi renklerde kundak modelleri seçiminizi bekliyor. Kundak ihtiyacınız varsa mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Bebek kundak modellerimiz yumuşak dokularıyla sizi mest edecek. Bebeğiniz banyodan çıktıktan sonrada kullanabileceğiniz kundaklar, birçok görevi üstlenebilir.

 İsteklerinize cevap verecek olan birbirinden farklı alternatiflerin yer aldığı kategorimizde istediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz. Alt açma ürünlerinin yanı sıra diğer aksesuarlarımıza da bakmadan geçmeyin.
1