ÇOCUK SAÇ BANDI

Çocuklarınızın şıklığını tamamlayacak olan çocuk saç bantlarını da kapınıza kadar getiriyoruz. Çocukların kıyafetlerine göre tasarlanan saç aksesuarları kız çocuklarının çok hoşuna gidecek.

Minik kızınızın saçlarını toplamak için çocuk taçlarından yararlanabilirsiniz. Toka ve saç aksesuarları sayesinde birçok farklı model yapılabilen çocuk saç aksesuarlarını çocuklarınızın kıyafetleriyle uyum içinde rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Şık bir görünüm için saç aksesuarlarından birine sahip olmak yeterlidir. Ayrıca çocuklarınızın kıyafetlerine uygun bir renk seçmeniz kızınızın kıyafetiyle güzel bir uyum yakalamanıza yardımcı olur, böylece pembe, sarı, siyah mavi renklerde bulunan saç tokaları ile kızınızın olduğundan daha güzel görünmesini sağlamış olursunuz.. Sevimli tasarımlarıyla aklınızı başınızdan alacak kız çocuk saç aksesuarları içinde fiyonklu puanlı taçlar, prenses taçları bulunmaktadır. Kız çocuklarının en sevdiği aksesuarların başında taçlar yer aldığı gibi, en çok tercih edilen saç aksesuarları arasında da taçlar yer almaktadır. Bu ürünler ile kızınızın saçlarını şekilden şekle sokmanız mümkün. Özel bir davette veya herhangi bir düğüne giderken, bu taçlardan kızınıza takabilir ve son derece göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Güzel bir elbisenin üzerine, uyumlu renklerde bir saç aksesuarı seçerek, kızınızın olduğundan daha sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Geniş renk ve seçenek imkânı sunan çocuk saç aksesuarı tasarımları arasından çocuğunuzun beğenisine hitap eden bir ürünü bulabileceğinize eminiz. Pembe bir elbise üzerine pembe bir prenses tacı alarak, kızınızın prensesler gibi bir görüntü çizmesini sağlayabilirsiniz. Ponponlu, kurdeleli birbirinden güzel saç bandı modelleriyle çocuklarınızı tanıştırmanız için sizi bekliyoruz. Çocuklarınızın arkadaşlarına da hediye olarak alabileceğiniz saç aksesuarlarını inceleyebilir, zevkinize yönelik seçimler yapabilirsiniz. Kızınıza en güzel taçları almak için kategorimizde sunduğumuz ürünleri inceleyebilir, dilediğinizi seçerek kızınızı mutlu etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.


Birbirinden sevimli birçok modelde çocuk saç aksesuarları uygun fiyat ve indim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en güzel ve en uygun saç bandı modelleri ayağına kadar gelsin.
₺7,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺7,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺7,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺7,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺7,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
1