HAVLU BORNOZ

Sağlık ve hijyen için çocuklarınız banyodan çıktıktan sonra kendisine ait bir banyo havlusu veya bornoza ihtiyacı vardır. Sizin ya da bir başkasının havlusunu kullanması çocuğunuzun cildinde hassasiyet gösterebilir. Bu nedenle çocuk havlusu veya çocuk bornozu kullanmanız önerilmektedir. Özellikle bebekleri, banyo sonrasında rahatça kurulayabilmek için şapkası olan bebek bornozu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Sevimli tasarımlara sahip olan bebek bornozu modellerinden dilediğiniz rengi satın alarak bebeğinizin banyosunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. %100 doğal pamuktan üretilen banyo havlu ve bornoz modelleri için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Bebeğinize banyo yaptırmayı keyifli hale getirmek için bisikletli, balık desenli, ayı baskılı modellerini seçebilirsiniz. Bebeğinizi yıkadıktan sonra beklemeden hastalıklara davetiye çıkarmamak için hemen kurulamanız gerekiyor. Bu noktada imdadınıza havlu ve bornozlar yetişiyor. Bebeğinizin hassas cildinin tahriş olmaması için bebek havlusu seçerken son derece hassas davranmak gerekiyor. Havlu modellerimizin hepsi antialerjik olup, hafif ve yumuşak dokudadır.

Bebeğinizi yıkadıktan sonra tüm vücudunu sarmak ve kolayca kurumasına yardımcı olmak için kapüşonlu havlu modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. İlk kez kullanacağınız bebek havlularını kullanmadan önce mutlaka yıkamalısınız. Çamaşır makinesinde, maksimum 40 derecede yıkayabilir havlunuzun bozulmasını engelleyebilirsiniz. Doğallığının ve yumuşaklığının bozulmaması için kesinlikle ağartıcı kullanmamalısınız. Havluların daha yumuşak olması için kullandığınız yumuşatıcılar ise aksine havlunuza zarar verebilir, havlunuzun emiciliğini azaltabilir.

Set halinde üretilen bebek havlu setleri içerisinde havlusu, bornozu, terliği, kesesi bulunmaktadır. Yelken desenli, balık desenli modelleri genel olarak beyaz veya krem üzerine işlenmiştir. Havlu ve bornozların üretiminde bebeğinizin sağlığınıza zarar verecek hiçbir katkı malzemesi bulunmamaktadır. Bebek havluları, yüzde yüz pamuk olarak üretilmektedir. Doğal pamuk ürünlerde pamuğun işlenmesi aşamasında kimyasal madde kullanılmamıştır ve bebeğinizin sağlığı için Azo-Free boya ile Nikel-free aksesuarlar kullanılmıştır. Doğal bebek havlusunu yıkarken yumuşatıcı kullanmamanızı tavsiye ederiz çünkü havluları ağartabilir ve rengini açabilir. Sitemizde bulunan bebek havlusu çeşitlerini inceleyerek, yavrunuz için en uygun olanını kolayca seçebilir, fiyatlarını modellerini detaylıca inceleyip karar verebilirsiniz.
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
1