LOHUSA SETLERİ, HEDİYELİK SETLER

Bebek sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren heyecanla ve hevesle bebeğiniz ve kendiniz için alışveriş yapmaya başlarsınız. Keyifli ve bir o kadarda yorucu olan bu süreçte de yanınızda olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aksesuar kategorisinde sunduğumuz anneler ve bebekler için ihtiyaç olan lohusa terlik takımları, yeni doğum yapmış annenin şıklığını devam ettirmesi için farklı seçenekler sunuyor. 4 parçadan oluşan bu setler içerisinde, bebek terliği, saç bandı, anne terliği ve tacı yer almaktadır. Annenin tacında olan süslemeler bebek için de yapılmış anne kız takım oluşturulmuştur. Aynı şekilde erkek anneleri için de taç desenli yıldız desenli mavi renklerde takımlar yapılmıştır. Kız anneleri için, papatya desenli, kanat desenli, kırmızı taç desenli, pembe ve pudra renklerinin ağırlıkta olduğu modeller yer almaktadır. Taç motifli olanlar hem erkek bebek anneleri hem kız bebek anneleri için üretilmiştir. Modellere eşlik eden taşlı işlemeler, danteller, tasarımları tamamlayan kurdeleler ve fiyonklar her modelde bir araya geliyor. Seter dışında tekli olarak da satışa sunulan loğusa terlikleri fiyonk desenli, dantelli modelleriyle ön plana çıkıyor. Hem hastanede hem de hastane sonrası evde rahat edebilmek için tercih edeceğiniz süslü lohusa terlikleri annelerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Şık ve gösterişli tasarımları anneleri mutlu edecek, muhteşem bir görüntü sunacak. Lohusa terlikleri dışında üçlü mevlütlük bebek taşıma setleri ve şapka patik setlerini hediye olarak götürebilirsiniz. Beş parçadan oluşan hediye setleriyle de bebeklerin ihtiyacını karşılayacak olan havlu, mendil, eldiven, önlük, bez gibi çokça kullanılan ürünlerden oluşan setleri hediye olarak sevdiklerinizin bebeklerine alabilirsiniz. %100 pamuktan oluşan bu ürünler zararlı materyaller içermez. Dokuma ve aksesuar kalitesiyle modayı takip eden bebekler için özel olarak tasarlanmıştır. Erkek bebekler için papyonlu ve kravatlı hediyelik setler çok tatlı bir görsellik sunmaktadır.

Kış aylarında bebekleriniz için iyi bir seçim olacak pamuk ve velsoft kumaştan oluşan patik ve şapka seti ile bebekleriniz sıcacık bir kış geçirecekler. Beğendiğiniz ürünleri hemen şimdi siparişlerinize ekleyin, %50 indirimli avantajlardan yararlanın.
1