MENDİL

Bebek bakımında kullanılan ürünler arasında ilk sırada yer alan bebek mendilleri, hijyen sağlamak amacıyla annelerin çantalarında hep bulundurması gerektiği bebek bakım ürünleri arasındadır.

Her an yanınızda bulundurduğunuz mendiller sayesinde anında müdahale edebilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltlerini tahriş etmeyecek şekilde üretilen mendiller, annelerin bir numaralı kurtarıcısıdır. Yumuşak ve emici özellikleriyle bebeğinizin ağız salgısını ve beslenme esnasında oluşan atıkları en hassas şekilde temizlemenize yardımcı olur. %100 pamuk olan mendiller, bebeklerin cildine özel olarak üretilmiş olup, dermatolojik testlerden geçmiştir. Güvenle tercih edebileceğiniz havlu ve mendilleri sayfamızda inceleyebilirsiniz. İkili ve üçlü setler halinde sunulan mendiller farklılık göstermektedir. Bebeklerin altını kurulamak için kullanılacağı gibi, el ve vücut silmek için de kullanılabilen mendilleri seçerken titiz davranmak gerekir. Çünkü bebeklerin teni yetişkinlerin teni gibi her maddeye karşı dayanıklı olmaz. Hassas ciltleri alerjik reaksiyonlara maruz kalabilir. Bu nedenle sağlık açısından uygun malzemelerden üretilen havlu mendilleri tercih etmek önemlidir. Satışa sunduğumuz mendiller, pamuksu dokuları sayesinde bebeğinizin cildine zarar vermez. Pişik ve alerjik durumların gerçekleşmesini engeller. Onların sağlığı önemli olduğundan dolayı, bu mendillerle sağlıklı bir şekilde bebeğinizin cildini temizleme şansı bulacaksınız. Çocuklu ailelerin hem evde hem dışarıda rahatlıkla kullanabileceğiniz mendillerden hem evinizde hem çantanızda mutlaka hazır bulundurmanız şarttır. Mendil çeşitleri, renkleri dokuları, kumaş yapılarına kadar pek çok farklılık göstermektedir. Pratik bir kullanım imkânı sunan mendilleri sadece bebekleriniz için değil kendi ihtiyaçlarınız içinde kullanabilmeniz mümkün. Birbirinden renkli ve değişik seçeneklerle kategorimiz üzerinden siz annelerin beğenisine sunulan mendil modelleri uygun fiyatlarla seçiminizi bekliyor. Kelebekli, çiçekli modellerin yanı sıra düz renk sade modellerde yer alıyor. Her rengin düz olarak kullanıldığı modeller dışında birkaç renk kullanılarak oluşan renk kombinasyonları desenlerle bütünleşiyor.

Kolay kolay yıpranmayan, deforme olmayan mendil modelleri farklı zevklere hitap edecek çeşitliliği ile sizleri bekliyor. Satın almadan önce incelemek için ürünün üzerine tıklayabilir, istediğinizi bilgi alarak sipariş verebilirsiniz.
1