MEVLÜT TAKIMI

Dünyaya geldikleri günden beri göz bebeği olan tatlı bebekler olunca anne babalar her şeyin en iyisini isterler. Ebeveynler için önemli olan tek şey onların her zaman sağlıklı ve rahat olmalarıdır.

Bebek giyim sektörü de yetişkinlerde olduğu gibi her geçen gün daha da gelişerek bebekler için özel malzemelerden üretilen akla sığmayacak kadar geniş ürün yelpazesi ile sunuluyor. Bebeklerinizin gereksinimlerini düşünerek alacağınız, eşofmanlardan tuluma, hırkadan elbiseye, monta kadar aklınıza gelebilecek her türlü bebek kıyafetini bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Yazlık ve kışlık, erkek ve kız bebek için en son trendlerle bulabileceğiniz en kaliteli alışverişi tek kategoride sizlere sunuyoruz.

Bebek Giyim ürünlerinin içerisinde bebeğinizin mevlüdünde giydirebileceğiniz özel olarak tasarlanan mevlüt takımları çeşit çeşit modelleriyle bebek giyim kategorisinde sizlere sunuluyor. Sizler için hazırladığımız anne ve bebek giyim kategorimizde kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı tasarlanan bebek mevlüt kıyafeti modelleri arasında kız çocukları için bantlı, desenli modelleri Erkek bebekler için papyonlu modeller ilgi görüyor. Bu modelleri sadece mevlüt kıyafeti olarak değil, özel günlerde, düğün davet gibi zamanlarda da bebeğinize giydirebilmeniz mümkün. Bebek Mevlüt takımları genel olarak, elbise veya kaftan, eldiven, çıtçıtlı bady, şapka, taç, ayakkabı ve mendilden oluşuyor. Ürünlerimiz antibakteriyel ve antialerjik kumaşlara sahip olup, bebeğiniz için en ince ayrıntısı düşünülerek doğal ipliklerden titizlikle yapılmıştır. Esnek yapıları sayesinde, bebeğinizin üzerine rahatlıkla oturur ve rahat hareket etmesini sağlar. Kansorejen madde içermeyen kumaşlardan üretildiği için bebeğinize gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz.

Siz de bebeklerinizin bu özel gününde, konforuna, görünüşüne ve sağlığına önem veriyorsanız, koleksiyonumuz arasında beğendiğiniz modeli seçerek, bebeklerinizin bu özel gününün büyüdüklerinde güzel bir hatıra olarak kalmasını sağlayabilirsiniz.
1