UYKU TULUMU

Çocuğunuzun sıcacık ve güzel bir uyku uyuması için modern çizgiler ile tasarlanmış uyku tulumlarına her zaman ihtiyaç vardır. Bizde birbirinden kaliteli çocuk uyku tulumu modellerini sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özenle üretilen uyku tulumları çocuğunuzun üşüme derdi olmadan hem sizin hem çocuğunuzun deliksiz bir uyku uyumasına yardımcı olacaktır.

Çocuğunuza uyku tulumu seçerken bazı özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, kaliteli ve antibakteriyel özellikte olması bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önem arz eder. Uyku tulumları antibakteriyel özellikte olmalarının yanı sıra makine de yıkanabilir özellikte olmaları da annelere büyük kolaylık sağlar. 30 derecede kolaylıkla, yıpranmadan yıkayabileceğiniz uyku tulumları uzun süre kullanım imkanı sağlar. Bu yüzden bebek uyku setinin pamuklu olması dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Uyku tulumu seçiminde renk tercihi yaparken bebeğinizin gözlerini yormayacak, ona huzur verecek renklerde seçim yapmanız iyi olacaktır. Rengârenk veya parlak detaylar bebeğinizin uykuya dalma sürecini olumsuz yönde etkiler. Birçok renk alternatifi ve model arasından bebeğinizin kıyafetlerine uygun rengi bulacağınıza eminiz. Onlarca farklı renk seçeneği arasından dilediğinizi özgürce seçebilirsiniz. Hediye olarak da sevdiklerinizin yakınlarınızın çocuklarınıza alabileceğiniz birbirinden güzel tulum modellerine bayılacak, seçmekte zorlanacaksınız. Erkek çocuklarınız için araba desenli, kuş desenli, yazılı uyku tulumları ve uyku torbaları, kız çocuklarınız için puanlı, zebra desenli, kaktüs desenli, elma desenli uyku tulumu ve uyku torbalarını bulabilirsiniz. İçi %100 polyester dışı %100 pamuk olan uyku tulumlarını kaçırmamalısınız. Havayı iyi geçirme özelliği ve %100 pamuk olması büyük avantaj sağlar. Bu sayede çocuğunuz güvenli, emniyetli ve her daim sıcacık bir uyku uyumuş olur. İki ucu çıtçıtlı, bir yanı fermuarlı uyku torbası diye tabir edilen uyku tulumları 3 aydan 12 aya kadar ölçülere sahiptir.

 Çocuklarınızın sağlığı ve hijyenini dikkate alınarak lisanslı ve Sağlık bakanlığı onaylı ürünleri satışa sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Birbirinden renkli, kaliteli, sağlıklı uyku tulumu modellerini burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz uyku tulumu modelinin üzerine tıklayarak ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
1