BEBEK ZIBIN

Bebeğiniz için en kullanışlı kıyafetler arasında yer alan zıbınlar çıtçıtlı yapıları sayesinde bebeğinizin belinin açılmasını engelleyerek, hastalıklardan korur.

Uzun kollu zıbın modelleri ile minik bebeğinizin üşümesini engelleyebilirsiniz. Eğlenceli tasarımla sahip zıbın modelleri bebeğinizi olduğundan daha tatlı gösterecek. Beşli set olarak zıbın modelleri yeşil, sarı, kırmızı gibi canlı renkleriyle erkek çocuklara da giydirilebilir. Kolayca yıpranmayan zıbın modelleri kız veya erkek bebeğiniz içinde saklayabilirsiniz. %100 pamuktan üretilen zıbınlar bebeğinizin cildine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Pamuklu malzemelerden üretilen zıbın modelleri maksimum hijyen sağlamanın yanı sıra soğuk havalarda vücudun en az şekilde etkilenmesini sağlar. Zıbınlar terlemelere karşı teri emen kumaşa sahiptir. Kısacası günlük giyimin kurtarıcısı olarak karşımıza çıkan çocuk zıbınları bu yıl da dolapların vazgeçilmezi olacak. Farklı modellerin bulunduğu sayfamızda, rengârenk atlet modellerine dolabınızda yer verebilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı, tenlerine uyumlu zıbın koleksiyonuna mutlaka bakmalısınız. Satın alacağınız kız çocuk zıbın modellerinin tamamı çocuğunuzla dost. Zıbın modellerimizle minik yavrularınızı mutlu etmek için, kıyafetleriyle uyumlu, beğendiğiniz modelleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. . Bebeğinize keyifle giydirebileceğiniz cıvıl cıvıl zıbın koleksiyonumuza tek bir tıkla güvenle sahip olabilirsiniz. Capcanlı renkleriyle dikkat çeken zıbın modelleri çocuklarınızın dolaplarını renklendirecek. En cici ve en şık zıbın modellerini bulabileceğiniz sitemizde her zevke hitap eden modeller kapınıza kadar geliyor. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bebek zıbın modelleri arasından sizin tarzınızı yansıtan hangisi?

Renk renk, desen desen bebek zıbın modelleri arasından zevkinize uygun modeli, hızlı kargo avantajıyla hemen sipariş edebilirsiniz. Siz de ürünlerimizi inceleyerek, benzerini bulamayacağınız tasarımları içeren kız çocuk zıbın modellerine sahip olmanın ayrıcalığını bizimle yaşayın.